Fa En یکشنبه 10 مرداد 1400 ساعت 15 و 5 دقیقه

پخش زنده مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی از ۱۰ شبکه تلویزیونی

پخش زنده مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی از ۱۰ شبکه تلویزیونی

۱۰ شبکه تلویزیونی دوشنبه (۱۶ دی ماه) مراسم تشییع پیکر سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی را به صورت زنده پوشش خواهند داد.

یکشنبه 15 دی 1398 ساعت 22:32

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، پنج، آموزش، سلامت، قرآن، امید و افق فردا مراسم اقامه نماز و تشییع سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی را از دانشگاه تهران به سمت میدان آزادی از ساعت هشت به صورت زنده پوشش خواهند داد.

شبکه یک سیما این مراسم را با اجرای مهدی آقابیگی و محمدرحمان نظام اسلامی از ساعت هشت صبح به طور زنده پوشش می‌دهد.

همچنین ویژه برنامه دیگری بعد از بخش خبری ساعت ۱۹ ویژه تشییع پیکر سپهبد حاج قاسم سلیمانی امشب به صورت زنده پخش می شود.

همچنین شبکه یک در روز دوشنبه دو فیلم سینمایی «بوسیدن روی ماه» و «شیار ۱۴۳» را در جدول پخش خود جانمایی کرده است.

شبکه دو سیما نیز علاوه بر پوشش نماز و مراسم تشییع فردا در ویژه‌برنامه «سردار کرّار» و عصر همین روز هم مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد سلیمانی را از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در شهر مقدس قم و حضرت معصومه(س) پخش خواهد کرد.

سخنرانی ویژه حاج شیخ حسین انصاریان درباره جان‌فشانی‌ها و دلاورمردی‌های فخرِ واژه مقاومت و شهادت؛ شهید سردار قاسم سلیمانی از دیگر ویژه‌های تدارک دیده شده است.

مستندهای سیاسی «همسایه»، «مردی با آرزوهای بزرگ» و «پایان داعش» با موضوع نقش سردار سلیمانی در مبارزه با تروریسم در منطقه غرب آسیا امروز و فردا ساعت ۱۸ و ۵۰ روانه آنتن می‌شود.

مستند «نامه‌ای به احمد» به مدت زمان ۱۸دقیقه با روایت‌ سردار سلیمانی از سرلشکر پاسدار شهید حاج احمد کاظمی از دیگر برنامه‌هایی است که از این شبکه روانه آنتن می‌شود.

برنامه‌های «عصر خانواده»، «زنده‌باد زندگی» و «در انتهای الوند» نیز با حضور مهمانان و کارشناسان مختلف و با تدارک میان برنامه‌های گوناگون به ابعاد حادثه جانگداز ترور سردار سلیمانی و حضور فداکارانه و مدبرانه این شهید والامقام در ثبات امنیت در منطقه خاورمیانه خواهند پرداخت.

شبکه سه سیما علاوه بر مراسم فردا، مراسم وداع با پیکر پاک شهید سرافراز سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش را امروز از ساعت ۱۹ و ۳۰ در مصلای تهران به صورت زنده پخش می کند.

شبکه چهار در ویژه برنامه صبح گاهی «طلوع» نیز مراسم تشییع را منعکس خواهد کرد.

شبکه پنج سیما مراسم وداع با پیکر مطهر حاج قاسم سلیمانی در مصلی امام خمینی(ره) تهران را از ساعت ۱۹:۴۵ تا ۲۱:۳۰ پخش خواهد کرد.

پخش شبکه آموزش سیما و برنامه زنده «صبحی دیگر» به پوشش بخش هایی از مراسم تشییع پیکر سردار رشید اسلام، سپهبد قاسم سلیمانی می پردازد.

شبکه سلامت در برنامه «همین امروز، همین امشب» وداع مردم شهیدپرور ایران را با سردار رشید اسلام به نمایش می‌گذارد.

در کنار پخش تصاویر همدلی و وداع مردم با سردار رشید قاسم سلیمانی در دیگر برنامه‌های زنده شبکه همچون «حال خوب»، «ضربان»، «ایران فعال» و... یاد و خاطره رشادت‌های  این سرباز ولایت روایت می شود.

شبکه افق سیما در قالب ویژه برنامه «انتقام سخت» فردا مراسم بدرقه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را به صورت زنده پخش می کند. شبکه افق پخش مراسم تشییع در قم را نیز در دستور کار دارد.

در این بین برنامه‌های زنده دیگر همچون «عصرانه»، «جهان آرا» و «عصر» هم در کنداکتور پخش شبکه افق قرار دارند که هر یک متناسب با موضوع شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت وگوهایی را با کارشناسان داخلی و خارجی انجام می دهند.

مستندهایی تک قسمتی گوناگونی هم با موضوع محور مقاومت در عراق و سوریه و مبارزه ایران با گروه های تکفیری از ساعت ۹ تا ۲۴ در نظر گرفته شده است.

شبکه قرآن در ویژه برنامه «سردار آسمانی» علاوه بر پوشش مراسم فردا، مراسم و بزرگداشت های استان های قم و کرمان را نیز منعکس خواهد کرد. همچنین پخش سخنرانی سردار سلیمانی در فواصل برنامه روی آنتن خواهد رفت.

شبکه امید در برنامه «مثل حاج قاسم» مراسم تشییع پیکر سردار شهید سلیمانی را در تهران و کرمان پوشش می دهد. همچنین در این برنامه با پخش آیتم‌های متنوع به ابعاد مختلف زندگی این سردار بزرگ پرداخته خواهد شد.

شبکه های سیما مراسم تشییع با پیکر سردار سرافراز قاسم سلیمانی را از ساعات اولیه صبح امروز در شهرهای اهواز و مشهد الرضا (ع) به صورت زنده و مستقیم پوشش دادند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : 86

ثبت نظر

ارسال