Fa En یکشنبه 10 مرداد 1400 ساعت 16 و 13 دقیقه

مرور خاطرات گروه «ژوان» در تالار وحدت

مرور خاطرات گروه «ژوان» در تالار وحدت

پنجشنبه 12 دی 1398 ساعت 12:49
موسیقی ما - کنسرت پیانو آواز «مهدی یغمایی» و «علیرضا قرایی‌منش» شامگاه 6 دی ماه در تالار وحدت تهران برگزار شد. مهدی یغمایی و علیرضا قرایی‌منش اعضای گروه ژوان را تشکیل می‌دهند که در این شب با دوستدارانشان خاطره‌بازی کردند.

کنسرت با پخش یک کلیپ خاطره‌انگیز از موزیک‌ویدیوهای قدیمی تا جدید آغاز شد و با قطع شدن آن صدای پیانو به گوش رسید. علیرضا قرایی‌منش همراه با پیانو از پایین استیج تالار وحدت به بالا آمد و کنسرت پیانوآواز یغمای و قرایی‌منش آغاز شد. قطعه‌ «زمان» نخستین قطعه‌ای بود که در این کنسرت اجرا شد و در ادامه قطعات «امید دارم»، «شب»، «بهت قول میدم»، «ستاره جون»، «منو درک کن»، «دختر بهار»، «سایه»، «عشق»، «چقدر سرده»، «بگو حرفاتو»، «نیستی ببینی»، «یه حالی دارم این روزا»، «به فکرم باش»، «دریا» و «حس می‌کنم تورو» از جمله قطعاتی بودند که در این کنسرت اجرا شدند. همچنین همخوانی حاضرین با قطعات قدیمی این گروه که حدود 13 سال از انتشار آنها می‌گذشت در نوع خود جالب بود.

بابک صحرایی، امیرعباس گلاب، فردین ناجی، ایلیا منفرد، مونا پرویزی، محبوبه عزیزی، مهدیه عرب، سارا امیری، پویا پورنیک، سحرناز افتاده، پیام اینانلویی مهمانان حاضر در این کنسرت بودند.
تعداد بازدید : 90

ثبت نظر

ارسال