Fa En دوشنبه 24 مرداد 1401 ساعت 13 و 46 دقیقه

بیاینه انجمن صنفی هنرمندان موسیقی در محکومیت ترور «سردار قاسم سلیمانی»

بیاینه انجمن صنفی هنرمندان موسیقی در محکومیت ترور «سردار قاسم سلیمانی»

انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران در محکومیت ترور «سردار قاسم سلیمانی» بیانیه‌ای را منتشر کرد.

سه شنبه 24 دی 1398 ساعت 21:28

در متن این بیانیه آمده است:

«بسم رب الشهدا و الصدیقین
شهادت، هنر مردان خداست و مجاهدین فی سبیل الله شایسته‌ترین افراد برای کسب این مدال پرافتخار و همجواری با سالار شهیدان در رضوان الهی است.
سال‌ها است که میهمانان ایران زخمدار شهادت دلیرمردان و شیران بی‌باکی است که سراسر رشادت و جوانمردی شان زبانزد دوست و بیگانه است. دوستانی که افتخار به جسارت و شجاعتش دارند و دشمنانی که از ترس به خود می‌لرزند.
باز هم دشمنان ناتوان و بزدل نتوانستند شجاعت و دلاوری سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تاب بیاورند و صف شکنی‌های او را در میادین نبرد، ببینند. آنان در این پندارند که با شهادت چنین سردار عالم و توانایی راه مسیر ایشان مسدود می‌گردد و هیچ نمی‌دانند که در تاریح ایران، پس از شهادت رشیدانی چون سردار قاسم سلیمانی از خونشان لاله‌های سرخگون می‌روید و خاک پاک وطن را باز هم به ایثار و فداکاری‌هایشان با خون سرخشان فرش می‌نمایند. 

ایران، سرزمین دلیران است و هیچگاه دشمنان و بیگانگان نمی‌توانند گوشه‌ای از خاک میهنمان را تصرف نمایند تا نام و یاد بزرگ مردانی چون حاج قاسم سلیمانی، حاج حسین همدانی، حاج اصغر همت، شهید مهدی باکری و شهید حسن باقری و دیگری سردارانی که خویشتن را فدای راهی بزرگ نمودند تا پرچم میهن، پرچم شرف و پرچم ایمانشان سرافراز بر قله‌های سر به فلک کشیده ایران بدرخشد.

چو ایران نباشد تن من مباد                                           بدین بوم و بر زنده یک تن میاد
اگر سر به سر تن به کشتن دهیم                                    از آن به که کشور به دشمن دهیم
دریغ است ایران که ویرا شود                                         کنام پلنگان و شیران شود»

انتهای پیام

تعداد بازدید : 436

ثبت نظر

ارسال