Fa En یکشنبه 10 مرداد 1400 ساعت 15 و 49 دقیقه

توقف تصویربرداری سریال‌های تلویزیون

توقف تصویربرداری سریال‌های تلویزیون

مجموعه‌های نمایشی تلویزیون از توقف تصویربرداری تمام سریال‌ها در روز دوشنبه ۱۶ دی ماه برای حضور در مراسم تشییع باشکوه فردا خبر دادند.

سه شنبه 24 دی 1398 ساعت 19:39

به نقل از روابط عمومی معاونت سیما؛ متن این بیانیه دعوت هنرمندان عرصه نمایشی تلویزیون برای حضور در مراسم تشییع باشکوه فردا
به شرح زیر است:

«بسم رب الشهدا و الصدیقین
هنرمندان عرصه نمایش، این روزها سیاه پوش هجرت سردار امنیت ملی اند. تالمی که آوای حزینش را می توان در طنین بیانیه‌ها، پژواک صفحات مجازی و پیام‌های تصویری یافت. در کنار این تسلیت‌ها و تسلاها، جهادگران وادی فرهنگ بر خود فرض می‌دانند به منظور بیعت با آرمان‌های والای شهدای این سرزمین، در مراسم وداع با پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی حضور بهم رسانند. از این روی، تصویربرداری تمام سریال‌های تلویزیونی روز دوشنبه ۱۶ دی متوقف خواهد بود. همچنین هنرمندان تلویزیون به سهم خود از ملت بزرگ و قدرشناس ایران تقاضا دارند پذیرای دعوت ایشان برای حضور در این مراسم باشکوه باشند.
وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُونَ.

گفتنی است پیکر مطهر شهید سرافراز سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش فردا ساعت ۸ صبح بعد از اقامه نماز توسط مقام معظم رهبری از دانشگاه تهران به سمت میدان آزادی بر دوش مردم تشییع می‌شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : 97

ثبت نظر

ارسال