Fa En شنبه 4 تیر 1401 ساعت 12 و 9 دقیقه

اخلاقی: همکاری با صنعت پتروشیمی، تخصص سازمانی بانک تجارت است

اخلاقی: همکاری با صنعت پتروشیمی، تخصص سازمانی بانک تجارت است

مدیران عامل بانک تجارت و پتروشیمی لردگان در دیداری به میزبانی بانک تجارت، بر ضرورت توسعه همه جانبه همکاری‌ها تاکید کردند.

پنجشنبه 29 اردیبهشت 1401 ساعت 1:51

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارگ خبر به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران

به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، هادی اخلاقی فیض آثار مدیرعامل بانک تجارت، صبح چهارشنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه در دیدار با محسن محمودی مدیرعامل پتروشیمی لردگان به تشریح ابعاد همکاری این بانک با صنعت پتروشیمی کشور پرداخت.

مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به سابقه و زمینه‌های همکاری این بانک با بزرگترین هلدینگ‌های پتروشیمی کشور گفت: بانک تجارت به صنعت پتروشیمی، نگاهی استراتژیک و حمایتی دارد و مجموعه همکاران ما در شعب و ستاد بانک همواره در اندیشه طراحی و ارائه خدمات متنوع مالی و بانکی متناسب با نیاز شرکت‌های پتروشیمی با هدف کمک به توسعه این صنعت مهم کشور هستند.

اخلاقی خدماتی همچون اعطای تسهیلات، تعیین حد اعتباری سالانه و موردی، گشایش اعتبارات اسنادی، خرید ارز، انتشار اوراق در کنار ارائه انواع خدمات نوین بانکی به مجموعه کارکنان را از جمله خدمات قابل ارائه به صنایع پتروشیمی عنوان کرد و افزود: با توجه به تاثیر پتروشیمی لردگان در ایجاد ارزش افزوده برای منابع طبیعی کشور و اثرگذاری در گردش اقتصادی و کارآفرینی در تلاش هستیم فارغ از منافع اقتصادی با شناسایی نیازهای آتی این شرکت خدماتی ارزنده را برای پیشبرد روند توسعه و پیشرفت این مجتمع ارائه کنیم.

محمودی مدیرعامل پتروشیمی لردگان نیز در این دیدار ضمن ابراز رضایتمندی از همکاری این مجتمع پتروشیمی با بانک تجارت به تبیین نیازهای این شرکت پرداخت و تاکید کرد: بانک تجارت در سخت ترین شرایط همواره پشتیبان پتروشیمی لردگان بوده و در تلاش هستیم به عنوان یکی از مشتریان وفادار این بانک همکاری‌های گسترده‌ای را در جهت اعتلای صنعت و اقتصاد کشور برداریم.

مجتمع پتروشیمی لردگان واقع در استان چهار محال و بختیاری با محصول تولیدی «آمونیاک» با ظرفیت روزانه ۲۰۵۰ تن و «اوره» با ظرفیت تولیدی روزانه ۳۲۵۰ تن از جمله مشتریان بانک تجارت به شمار می‌رود و باجه VIP بانک تجارت در این مجتمع خدمات متنوع بانکی را به کارکنان و متخصصان این مجتمع ارائه می‌کند.

در این دیدار، بزرگ سرپرست مدیریت امور بانکداری شرکتی بانک تجارت و فهیمی مدیر شعب بانک تجارت در استان چهار محال و بختیاری حضور داشتند.

تعداد بازدید : 10

ثبت نظر

ارسال