Fa En جمعه 9 خرداد 1399 ساعت 21 و 35 دقیقه

در دوره مونسان شاهد اقدامات سازنده‌ای در صنعت گردشگری بودیم

در دوره مونسان شاهد اقدامات سازنده‌ای در صنعت گردشگری بودیم

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در دوره مدیریت دکتر مونسان بر صنعت گردشگری کشور شاهد اقدامات سازنده ای بودیم.

جمعه 8 شهریور 1398 ساعت 4:29

، شهرام کوسه غراوی گفت: صنعت گردشگری به عنوان متنوع ترین و بزرگترین صنایع درجهان، مهمترین منبع درآمد و ایجاد فرصت‌های شغلی برای بسیاری از کشورهای دنیاست.

نماینده مردم شهرستانهای مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در مجلس افزود: رشد و توسعه صنعت توریسم در ایران به عنوان یکی از راهکارهای عملی رهایی از اقتصاد تک محصولی و متنوع سازی منابع درآمدی کشور است که در چند سال اخیر عملکرد سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مطلوب بود است.

این عضو کمیسیون عمران مجلس تاکید کرد: در حوزه گردشگری در دوران مدیریت دکتر مونسان اقدامات ارزشمند و ارزنده‌ای در شهرها و روستاهای کمتر توسعه یافته انجام گرفته است. ایجاد اقامتگاه‌های بوم‌گردی در حوزه شرق استان گلستان به خصوص شهرستانهای مینودشت، گالیکش ، کلاله و مراوه تپه که باعث شده گردشگران داخلی بیشماری از مناطق بکر و زیبای این منطقه بازدید نمایند.

وی ادامه داد: در شهرستانهای مینودشت، گالیکش ، کلاله و مراوه تپه تاکنون ۶۶ واحد بوم گردی با اعتبار حدود ۶۰ میلیارد ریال به افتتاح رسیده است که با توجه به قرارگیری این اقامتگاه ها در روستا ها اشتغال خوبی را برای این قشر کم به وجود آورده است.

کوسه غراوی خاطر نشان کرد: افزایش ۴۳ درصدی ورود گردشگران به کشور در دو سال اخیر، حذف روادید، صدور ویزای فوری، همکاری و توافق با کشورهایی مانند عراق برای توسعه گردشگری و ... اقدامات بسیار خوبی است که توسط سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دوران مدیریت دکتر مونسان رقم خورده است. در دوره مدیریت دکتر مونسان بر صنعت گردشگری کشور شاهد اقدامات سازنده ای بودیم.

انتهای پیام

تعداد بازدید : 30

ثبت نظر

ارسال