Fa En جمعه 9 خرداد 1399 ساعت 19 و 54 دقیقه

‌مانور مطالبه‌گری خبرنگاران و پاسخگویی سریع مدیران پیشوا برگزار شد

‌مانور مطالبه‌گری خبرنگاران و پاسخگویی سریع مدیران پیشوا برگزار شد

‌همزمان با هفته دولت، مانور، مطالبه‌گری خبرنگاران و پاسخگویی سریع مدیران دولتی‌ شهرستان پیشوا، با حضور حسین عباسی فرماندار، معاونان وی و جمعی از اصحاب رسانه در محل فرمانداری برگزار شد.

جمعه 8 شهریور 1398 ساعت 2:59

‌‌، در این مانور خبرنگاران بدون هماهنگی قبلی از طریق تماس تلفنی، سوالات خود را از رؤسای دستگاه های اجرایی پرسیده و میزان پاسخگویی مدیران در بخش های مختلف را مورد سنجش و ارزیابی قرار دادند.

در مانور مطالبه‌گری شهرستان پیشوا که به همت و ابتکار روابط عمومی فرمانداری بود و به مدت پنج ساعت ادامه داشت، ۱۷ رئیس اداره به سئوالات خبرنگاران پاسخ دادند که شامل بخشداری مرکزی و ادارات آموزش و پرورش، آب و فاضلاب شهری، آب و فاضلاب روستایی، برق، هلال احمر، بهزیستی، آموزش فنی و حرفه ای، فرهنگ و ارشاد اسلامی، ثبت اسناد و املاک، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، حفاظت محیط زیست، اوقاف و امور خیریه و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، بنیاد مسکن و راهداری و حمل و نقل جاده ای بود.

خبرنگاران پس از تماس با رئیس هر اداره فرم ارزیابی و نظرسنجی مربوطه را که در 4 سطح ضعیف، متوسط، خوب و عالی تهیه شده بود، تکمیل کردند که در نهایت رضایت آنان از نحوه پاسخگویی مدیران به صورت کلی در سطح خوب ارزیابی شد.

لازم به ذکر است، هدف از برگزاری این مانور، نهادینه کردن فرهنگ پاسخگویی مسئولان به مردم و خبرنگاران، بیان مشکلات اداره‌های دولتی توسط خبرنگاران که واسط مردم و مسئولان هستند، پیگیری مشکلات مردم در اداره‌های دولتی و افزایش امیدواری مردم برای حل مشکلاتشان عنوان شد.

بر اساس این گزارش، در پایان مانور مطالبه‌گری و پاسخ‌گویی سریع مدیران دولتی‌ شهرستان پیشوا از خبرنگاران حاضر تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : 15

ثبت نظر

ارسال