Fa En شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 3 و 7 دقیقه

پیام تسلیت معاون سیما در پی شهادت سردار سلیمانی

پیام تسلیت معاون سیما در پی شهادت سردار سلیمانی

مرتضی میرباقری ـ معاون سیما ـ در پیامی شهادت سردار سلیمانی را تسلیت گفت.

جمعه 13 دی 1398 ساعت 18:5

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، متن پیام تسلیت به شرح زیر است:

«ﺑﺴﻢ رب اﻟﺸﻬﺪاء و اﻟﺼﺪﻳﻘﻴﻦ
شهادت سردار رشید و دلاور اسلام سپهبد قاسم سلیمانی، زخمی بزرگ بر دل همه ایرانیان و آزادگان جهان نشاند. هر چند که این رسم همه مردان الهی است که خستگی‌ناپذیر و شجاعانه در سخت‌ترین میدان‌های نبرد، عمر خود را صرف جهاد می‌کنند و دست از طلب شهادت برنمی‌دارند.
این رادمرد از بازماندگان نسل درخشان شهدای دفاع مقدس بود که طی هشت سال، سلحشورانه اجازه به یغما رفتن ذره‌ای از خاک وطن را ندادند. سپهبد سلیمانی پس از پایان جنگ تحمیلی نیز دست از جهاد بر نداشت و به ستاره جبهه مقاومت در منطقه تبدیل شد. قاسم سلیمانی سلسله جنبان عاشقانی بود که در طلب معشوق، جامه دفاع از حرم پوشیدند و اهریمنان داعشی را به شکست واداشتند. تردیدی نیست که امنیت مثال زدنی کشورمان، شکوه و جلال انقلاب اسلامی و صلابت اسلام در جهان، مدیون از خودگذشتگی و مبارزه بی امان این سردار عزیز است. دریغ که شیطان بزرگ باز هم ذلیلانه، قهرمانی دیگر را از ما گرفت، غافل از اینکه شهادت قاسم سلیمانی قطعا خون تازه‌ای در رگ‌های انقلاب خواهد دمید.
اینجانب شهادت سپهبد قاسم سلیمانی را به محضر حضرت ولیعصر(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت شهید پرور ایران و خانواده آن سردار گرامی تسلیت عرض می‌کنم؛ ان‌شاءالله نامش جاودان و راهش مستدام باد.»

صبح روز جمعه (۱۳ دی ماه سال ۹۸) در پی حمله هوایی نیروهای آمریکایی در نزدیکی فرودگاه بغداد، سردار سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و چند تن از همراهان وی از جمله فرماندهان و رزمندگان حشد الشعبی، به شهادت رسیدند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : 14

ثبت نظر

ارسال