Fa En دوشنبه 13 مرداد 1399 ساعت 16 و 7 دقیقه

مردم ایران اجازه موج‌سواری بر حوادث اخیر را به دشمن ندادند

مردم ایران اجازه موج‌سواری بر حوادث اخیر را به دشمن ندادند

آیت الله نوری همدانی ملت ایران را مردمی بصیر، آگاه و هوشیاردانست و گفت: خوشبختانه مردم آگاه ایران صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند و اجازه موج سواری به دشمن ندادند.

چهارشنبه 29 آبان 1398 ساعت 19:52

آیت‌الله حسین نوری همدانی امروز در درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد، با اشاره به خطبه ٥٠ نهج‌البلاغه گفت: امیرمؤمنان حضرت علی(ع) در این خطبه ویژگی‌های فتنه را معرفی کردند و فرمودند دشمن با ایجاد فتنه حق را از بین می‌برد و مانع معرفی حق خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر آیت‌الله نوری همدانی، وی با اشاره به حوادث اخیر کشور افزود: مشکل مردم اقتصاد و معیشت است و رهبر معظم انقلاب هم فرمودند که مسؤولان مشکل مردم را حل کنند، ما هم از مسؤولان می خواهیم که مشکل معیشت مردم حل شود و به سخنان چند روز قبل رهبری درجهت حل مشکل معیشتی عمل کنند.

معظم‌له اظهار کرد: باید توجه داشت دراین چند روز آمریکا، اسرائیل، عربستان، سلطنت‌طلبان و بعضی کشورهای اروپایی از این آشوب‌ها به عنوان پشتیبانی از مردم حمایت کردند در حالی که خودشان در این ٤٠ سال بدترین ظلم‌ها و تحریم‌ها را نسبت به مردم داشته اند و حتی دارو را برای مردم تحریم و در جنگ تحمیلی صدام را درکوبیدن مردم ایران تجهیزکردند.

آیت الله نوری همدانی ملت ایران را مردمی بصیر، آگاه و هوشیاردانست و ادامه داد: خوشبختانه مردم آگاه ایران صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند و اجازه موج سواری به دشمن ندادند.

این مرجع تقلید تأکید کرد: بی شک کسانی که حسینیه، مسجد و قرآن‌ها را آتش می زنند و اموال عمومی را غارت می‌کنند از مردم نیستند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : 14