Fa En سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت 15 و 47 دقیقه

دشمن به‌دنبال ایجاد ابهام در شخصیت پیشکسوتان دفاع مقدس است

دشمن به‌دنبال ایجاد ابهام در شخصیت پیشکسوتان دفاع مقدس است

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس لرستان گفت: دشمن به‌دنبال ایجاد ابهام در شخصیت پیشکسوتان دفاع مقدس است.

یکشنبه 10 شهریور 1398 ساعت 17:36

، حجت‌الله ناصرپور در محفل انس پیشکسوتان آجا در استان، با تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع)، اظهار کرد: ما در دوران دفاع مقدس هزار روز نبرد داشتیم که ۷۹۳ روز آن توسط ایران و ۲۰۷ روز آن توسط عراق صورت گرفته است.  

 وی تصریح کرد: این رقم حاکی از آن است که عراق با آن همه تجهیزات (۶ هزار و ۲۳۰ تانک و ادوات زرهی، ۷۰۰ هواپیما و ۸۰۰ هزار نفر نیرو) و با حمایت ۴۵۵ شرکت چند ملیتی غربی و شرقی، ابتکار عمل جنگ را در اختیار نداشته است، اما ما با تکیه بر نیروی لایزال الهی و استقامت وصف‌ناپذیر و امید به امداد الهی با دست خالی در مقابل همه دنیا ایستادیم و پیروز شدیم و به این ترتیب هندسه سیاسی و نظامی دنیا که مبتنی‌بر زر و زور و تزویر بود را تغییر دادیم و باورهای دینی را به‌عنوان مؤلفه‌ای قدرتمند در هندسه سیاسی دنیا افزودیم.  

 مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس لرستان خطاب به پیشکسوتان دفاع مقدس، افزود: شما مایه افتخار نظام هستید و البته بایستی این‌را بدانیم که همسران شما نقش عمده‌ای در خلق ارزش‌های دفاع مقدس و ایثارگری و شجاعت شما داشته‌اند.  

ناصرپور بیان کرد: اگر مردی موفق است حتماً زنی باوفا و متدین مقوم زندگی اوست؛ لذا از مقام شامخ همسران پیشکسوتان دفاع مقدس که شوهران آن‌ها به رحمت خدا رفته و در این جلسه حضور دارند تشکر می‌کنیم.

وی با بیان اینکه امروز ما در نبرد سنگین در جبهه فرهنگی هستیم که دشمن فشار اقتصادی را بر آن افزوده است، گفت: این نبرد به مراتب از جغرافیای وسیع‌تری نسبت به دوران دفاع مقدس برخوردار است و دشمن در این نبرد به‌دنبال آن است که اراده قوی جوانان این مرز و بوم را که منجر به شکست تئوری‌های ماتریالیستی آنان شده از بین ببرد و ابزار دشمن در این هجمه ایجاد ابهام در شخصیت اثربخش شما پیشکسوتان عزیز است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : 22

ثبت نظر

ارسال