Fa En پنجشنبه 23 مرداد 1399 ساعت 7 و 40 دقیقه

سفرهای داخلی به حالت نرمال برمی‌گردد

سفرهای داخلی به حالت نرمال برمی‌گردد

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: اعتقاد داریم بعد از مدتی شوک افزایش قیمت بنزین تمام شده و سفرهای داخلی نیز به حالت نرمال برمی‌گردد.

چهارشنبه 11 دی 1398 ساعت 21:36

علی اصغر مونسان اظهار کرد: افزایش قیمت بنزین روی گردشگری خارجی اثر کمتری دارد و بیشتر روی سفرهای داخلی مردم اثر گذاشته است.

وی این اثر را کوتاه مدت خواند و ادامه داد: اعتقاد داریم بعد از مدتی این شوک تمام شده و سفرهای داخلی نیز به حالت نرمال برمی‌گردد.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به اینکه مشکل خاصی در این حوزه وجود ندارد و همه چیز پس از مدتی تنظیم خواهد شد، تصریح کرد: معتقدیم بازار گردشگری می‌تواند اثرات منفی خود را تحمل کند و به حالت نرمال برمی‌گردد.

وی با اشاره به آثار تاریخی ثبت شده خراسان جنوبی، افزود: قطعا نیاز داریم که خراسان جنوبی را بیشتر معرفی کنیم.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با بیان اینکه استاندار خراسان جنوبی تلاش بسیاری در حوزه گردشگری دارند، تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد از اعتبارات ملی در کنار اعتبارات استان برای معرفی بیشتر آثار تاریخی بهره ببریم.

مونسان با اشاره به اهمیتی که استاندار به حوزه گردشگری استان می‌دهد، اظهار کرد: طی دیدار با رئیس سازمان صدا و سیما از آنان خواهیم خواست بیشتر به موضوع گردشگری بپردازند.

وی افزود: از ظرفیت فضای مجازی نیز که امروز کارکرد بالایی دارد و تبلیغ در آن بسیار ارزان تر صورت می‌گیرد، کمک خواهیم کرد تا بتوانیم ظرفیت‌ها را بیشتر معرفی کنیم.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی یادآورشد: تلاش خواهیم کرد تورهای گردشگری را به صورت رسمی در قالب آژانس‌های گردشگری به سمت خراسان جنوبی هدایت کنیم تا آمار ورود گردشگر به این استان افزایش یابد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : 12

ثبت نظر

ارسال