Fa En سه شنبه 6 خرداد 1399 ساعت 4 و 14 دقیقه

فیلمی از تیراندازی حرفه‌ای آقای بازیگر در یک فیلم سینمایی

شنبه 28 اردیبهشت 1398 ساعت 18:10
‏تمرینات تیراندازی کیانو ریوز برای فیلم جان ویک ۳به گزارش خبرنگار حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان جدیدترین قسمت مجموعه فیلم سینمایی «جان ویک» روز گذشته اکران شد و مورد استقبال گسترده مخاطبان قرار گرفت تا جایی که به عنوان رقیب اصلی «انتقام جویان» در گیشه فروش این هفته شناخته می‌شود. این فیلم همچنین تا کنون با امتیاز ۹۵ بیشترین امتیاز در این مجموعه سینمایی را دریافت کرده است.

همانند دو قسمت قبلی این فیلم، کیانور ریوز بازیگر لبانی تبار هالیوود، شخصیت اصلی  فیلم جان ویک را بازی کرده است. او نقش یک قاتل حرفه‌ای را بازی می‌کند که پس از مرگ همسرش از این شغل کنار کشیده و می خواهد زندگی معمولی را تجربه کند، اما در قسمت سوم برای کشتن وی جایزه گذاشته می‌شود و حالا او مجبور است با تعداد زیادی قاتل حرفه ای، دست و پنجه نرم کند.

همانطور که از داستان فیلم مشخص است کیانو ریوز که به ایفای نقش جان ویک می‌پردازد باید از توانایی و آمادگی بالایی برخوردار باشد تا از پس صحنه‌های اکشن و سنگین این فیلم سینمایی بر آید، به همین دلیل از قسمت دوم این فیلم تا قسمت جدید، تمرینات فیزیکی و تیراندازی برای این بازیگر در نظر گرفته شده است.

در ادامه می توانید تمرینات سخت ریوز و دقت بالای او در تیراندازی را مشاهده کنید:
تعداد بازدید : 31

ثبت نظر

ارسال