Fa En دوشنبه 7 مهر 1399 ساعت 0 و 9 دقیقه

روایتی از حضور اسطوره جاودانه ملت در پشت صحنه «۲۳ نفر»

روایتی از حضور اسطوره جاودانه ملت در پشت صحنه «۲۳ نفر»

کارگردان فیلم «۲۳ نفر» به بهانه حضور سال گذشته سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در پشت صحنه تولید این اثر سینمایی دلنوشته ای را منتشر کرد.

جمعه 13 دی 1398 ساعت 21:0

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی جعفری کارگردان فیلم «۲۳ نفر» به بهانه حضور چندی قبل سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در پشت صحنه تولید این اثر سینمایی دلنوشته ای را منتشر کرد.

در دلنوشته مهدی جعفری آمده است: «فرمانده وقتی شنید که ساخت  فیلم «بیست و سه نفر» به جریان افتاده است در اولین روزهای  فیلمبرداری مشتاقانه به دیدار سربازان دیروزش شتافت تا پس از سال‌ها دوباره دستشان را به گرمی بفشارد و انگار به نوعی به همه ما یادآوری کند که فرصت انجام چه کار بزرگی را یافته‌ایم. اگر این فیلم به زعم بسیاری از تماشاگرانش به دل می‌نشیند شک ندارم که در کنار استمداد ما از ارواح پاک شهدا و از خود گذشتکان در راه وطن، دعا و نفس گرم این یگانه سردار مؤمن دوران، حاج قاسم سلیمانی هم پشتیبانش بوده است.

همدوران و همنفس شدن با بزرگانی چون ایشان سعادتی است تا بتوان درک درست‌تری از نزدیکی مقام ایمان و عمل به یکدیگر یافت. 

وجود او اکنون فراتر از زنده بودنش به اسطوره‌ای جاودان در تاریخ یک ملت تبدیل شده است، اسطوره‌ای که چون یک انسان مؤمن و ساده‌زیست و چون یک قهرمان تاثیرگذار تا همیشه در ذهن یک ملت باقی خواهد ماند. امید که روح بلند او از همان مقام رفیع شهادت نیز همواره نگاهبان این دیار از  اهریمنان و اشرار روزگار باشد.»

کد خبر 4815300
علیرضا سعیدی
تعداد بازدید : 32

ثبت نظر

ارسال