Fa En دوشنبه 20 مرداد 1399 ساعت 16 و 9 دقیقه

رابرت دنیرو: ترامپ هیچ نیت خیری ندارد/ شرم بر جمهوری‌خواهان

رابرت دنیرو: ترامپ هیچ نیت خیری ندارد/ شرم بر جمهوری‌خواهان

بازیگر سرشناس هالیوودی در نشستی با مایکل مور از ترامپ گفت و جمهوری‌خواهان مدافع وی را سرزنش کرد.

دوشنبه 2 دی 1398 ساعت 8:51

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، رابرت دنیرو که در نشست پادکستی با مایکل مور شرکت کرده بود گفت یک روز پس از اینکه ترامپ به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد، سعی کرد تا به او شانسی برای اثبات خودش بدهد اما به این نتیجه رسید که او هیچ ویژگی مثبتی برای ارائه ندارد.

در این نشست که جدیدترین برنامه مایکل مور در گفتگو با چهره‌ها و انتشار آن از طریق پادکست است، مایکل مور از رابرت دنیرو به عنوان «مسلما بزرگ‌ترین بازیگر دوران ما» یاد کرد و در حین گفتگو با این بازیگر که بارها ترامپ را به باد انتقاد گرفته، درباره وضعیت فعلی آمریکا صحبت کرد.

مور که از دنیرو درباره اوضاع سیاسی فعلی پرسید ابتدا خطاب به شنوندگان گفت آنچه می‌شنوید کاملاً بدون سانسور و بدون فیلتر پخش می‌شود.

وی بعد گفت: شما، من و هر کسی که دارد به این مطلب گوش می‌کند در یک دوران عجیب زندگی می‌کنیم. فکر می‌کنم همین الان در این کشور ضعف وجود دارد. سطحی از ناامیدی در مردم مشاهده می‌شود. تا حالا آن را ندیده یا حس نکرده‌اید؟ حتماً متوجه آن شده‌اید.

دنیرو در پاسخ عنوان کرد: به نظر من با این دولت، با این رئیس جمهور، به نوعی در یک رابطه سوء‌استفاده‌گرانه هستی. نمی‌دانی دارد چه اتفاقی می‌افتد. احساس امنیت نمی‌کنی، رئیس جمهور شبیه یک دیوانه است و هیچ کاری نمی‌کند که ما بتوانیم به آن اعتماد کنیم یا حتی فکر کنیم نیت خوبی دارد. او هیچ نیت خوبی ندارد. وظیفه یک نفر به عنوان رئیس جمهور این است که کاری کند که مردم حسی خوب و مثبت داشته باشند. حتی بخواهم روشن‌تر بگویم مسئولیت یک رئیس جمهور این است. اما او هیچکدام از این‌ها را ندارد و همه ما هم می‌دانیم.

وی گفت قبلاً هم نمی‌خواست هیچ ارتباطی با ترامپ در نیویورک داشته باشد، و افزود: او آن موقع یک احمق بود، حالا هم یک احمق است؛ با این تفاوت که حالا بدتر هم شده است.

بازیگر «ایرلندی» افزود: من حتی پیش خودم در روز پس از انتخابات گفتم باید یک شانس به او داد و به برنامه زنده جیمی کیمل رفتم و گفتم: ببین به او یک شانس می‌دهم، امیدوارم اشتباه کنم؛ اما هیچ چیزی درباره این آدم وجود</