Fa En پنجشنبه 8 اسفند 1398 ساعت 20 و 53 دقیقه

یزدانی به دانشگاه آزاد پیوست/ احسان پور فسخ کرد تا امامی ثبت کند!

یزدانی به دانشگاه آزاد پیوست/ احسان پور فسخ کرد تا امامی ثبت کند!

امیرمحمد یزدانی و علیرضا سرلک صبح امروز رسما برای حضور در لیگ برتر کشتی به تیم دانشگاه آزاد پیوستند.همچنین قرارداد احسان پور هم برای جذب امامی فسخ شد.

یکشنبه 17 شهریور 1398 ساعت 16:29

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارگ خبر به نقل از مهر

به گزارش خبرنگار مهر، هادی حبیبی، سرمربی تیم کشتی آزاد دانشگاه آزاد صبح امروز به همراه دو آزادکار مد نظر باشگاه در سازمان لیگ حاضر شد و قرارداد آنها را به ثبت رساند. بدین ترتیب امیرمحمد یزدانی و علیرضا سرلک امروز قرارداد خود را برای حضور در لیگ برتر کشتی با دوبنده تیم دانشگاه آزاد ثبت کردند.

تیم دانشگاه آزاد پیش از این هم کشتی گیرانی را جذب کرده بود که قرار است در لیگ برتر سال ۹۸ در هر ۲ رشته کشتی آزاد و فرنگی تیمداری کند.

همچنین تیم بازار بزرگ ایران نیز با فسخ قرارداد بهنام احسان پور، توانست قرارداد یونس امامی را رسما ثبت کند. تیم بازار بزرگ ایران که پیش از این قرارداد تعدادی از کشتی گیران خود را به ثبت رسانده بود، امروز رسما قرارداد یونس امامی را هم ثبت کرد.

با توجه به اینکه پیش از این تیم بازار بزرگ ایران از سهمیه جذب ۴ آزادکار ملی پوش خود استفاده کرده بود، می بایست قرارداد بهنام احسان پور را فسخ می کرد تا بتواند با یونس امامی قرارداد ببندد. بر این اساس این تغییر و تحولات با حضور احسان پور در سازمان لیگ با توافق طرفین انجام شد.

بدین ترتیب بهنام احسان پور به عنوان کشتی گیر آزاد می تواند با تیم های دیگر قرارداد امضا کند.

همچنین شاهین بداغی صبح امروز نیز قرارداد خود را با تیم کشتی فرنگی گل گهر سیرجان ثبت کرد.

کد خبر 4713315

ثبت نظر

ارسال