Fa En دوشنبه 28 بهمن 1398 ساعت 16 و 20 دقیقه

چرا مهاجم سپاهان بهترین گلزن غرب آسیاست/ تعویض طلایی نداشتیم

چرا مهاجم سپاهان بهترین گلزن غرب آسیاست/ تعویض طلایی نداشتیم

هفته اول لیگ قهرمانان در غرب آسیا به پایان رسید و در اولین روز این بازی‌ها هیچ بازیکنی نتوانست بیشتر از یک گل به ثمر برساند.

جمعه 25 بهمن 1398 ساعت 7:42

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارگ خبر به نقل از مهر

به گزارش خبرنگار مهر، لیگ قهرمانان در حالی اولین روزش در غرب آسیا را پشت سر گذاشت که هیچ بازیکنی در منطقه غرب نتوانست بیشتر از یکبار موفق به گلزنی شود. اما می‌توان کی‌روش استنلی مهاجم گلزن سپاهان را بهترین گلزن روز اول مسابقات دانست.

در روزی که در غرب آسیا ۲۰ بار توپ از خط دروازه‌ها عبور کرد، ۲۰ بازیکن مختلف گلزنی کردند و هیچ بازیکن ۲ گله‌ای در غرب آسیا دیده نمی‌شود. در بین ۲۰ گلزن روز اول، هیچ بازیکن جانشین دیده نمی‌شود و هر ۲۰ گل توسط بازیکنانی به ثمر رسید که از ابتدا در ترکیب تیم‌های خود قرار داشته‌اند.

کی‌روش استنلی مهاجم تیم سپاهان باتوجه به این که در دقیقه ۷۷ تعویض شد، با آمار یک گل زده در ۷۷ دقیقه بهترین گلزن روز اول مسابقات در منطقه غرب شد.

سروش رفیعی یکی دیگر از گلزنان سپاهان مقابل العین که در دقیقه ۸۳ تعویض شد، با یک گل به ازای ۸۳ دقیقه بازی در رده بعدی قرار می‌گیرد و آندره کایو بازیکن «پرو»یی تیم الهلال با یک گل به ازای ۸۸ دقیقه بازی در رده سوم قرار می‌گیرد. سایر بازیکنانی که در روز اول موفق به گلزنی شده‌اند علاوه بر این که در ترکیب ثابت قرار داشته‌اند و تعویض نشده‌اند. 

کد خبر 4851196
علی خلف

ثبت نظر

ارسال