Fa En دوشنبه 7 بهمن 1398 ساعت 23 و 27 دقیقه

پوشش مراسم تشییع پیکر سردار حاج قاسم سلیمانی در شبکه‌های سیما

پوشش مراسم تشییع پیکر سردار حاج قاسم سلیمانی در شبکه‌های سیما

شبکه‌های سیما فردا مراسم اقامه نماز و تشییع سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی را از دانشگاه تهران به سمت میدان آزادی به صورت زنده پوشش خواهند داد.

سه شنبه 24 دی 1398 ساعت 22:57

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارگ خبر به نقل از مهر

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، پنج، آموزش، سلامت و افق فردا مراسم اقامه نماز و تشییع سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی را از دانشگاه تهران به سمت میدان آزادی از ساعت ۸ به صورت زنده پوشش خواهند داد.

 شبکه یک سیما این مراسم را با اجرای مهدی آقا بیگی و محمدرحمان نظام اسلامی از ساعت ۸ صبح به طور زنده پوشش می دهد. همچنین ویژه برنامه دیگری بعد از بخش خبری ساعت ۱۹ ویژه تشییع پیکر سپهبد حاج قاسم سلیمانی امشب به صورت زنده پخش می‌شود.

همچنین شبکه یک در روز دوشنبه ۲ فیلم سینمایی «بوسیدن روی ماه»  و «شیار ۱۴۳» را در جدول پخش خود جانمایی کرده است.

شبکه دو سیما نیز علاوه بر پوشش نماز و مراسم تشییع فردا در ویژه‌برنامه «سردار کرّار» و عصر همین روز هم مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد سلیمانی را از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در شهر مقدس قم و حضرت معصومه(س) تقدیم مخاطبان خواهد کرد.

سخنرانی ویژه حاج شیخ حسین انصاریان پیرامون جان‌فشانی‌ها و دلاورمردی‌های فخرِ واژه مقاومت و شهادت؛ شهید سردار قاسم سلیمانی از دیگر ویژه‌های تدارک دیده شده است.

مستندهای سیاسی «همسایه»، «مردی با آرزوهای بزرگ» و «پایان داعش» با موضوع نقش سردار سلیمانی در مبارزه با تروریسم در منطقه غرب آسیا را امروز و فردا ساعت ۱۸:۵۰ روانه آنتن می‌شود.

مستند «نامه‌ای به احمد» به مدت زمان ۱۸ دقیقه با روایت‌ سردار سلیمانی از سرلشکر پاسدار شهید حاج احمد کاظمی از دیگر برنامه‌هایی است که از این شبکه روانه آنتن می‌شود.

برنامه‌های «عصر خانواده»، «زنده‌باد زندگی» و «در انتهای الوند» نیز با حضور مهمانان و کارشناسان مختلف و با تدارک میان برنامه‌های گوناگون به ابعاد حادثه جانگداز ترور سردار سلیمانی و حضور فداکارانه و مدبرانه این شهید والامقام در ثبات امنیت در منطقه خاورمیانه خواهند پرداخت.

شبکه سه سیما علاوه بر مراسم های فردا، مراسم وداع با پیکر پاک شهید سرافراز سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش را امروز از ساعت ۱۹:۳۰ در مصلای تهران به صورت زنده پخش می‌کند.

شبکه چهار در ویژه برنامه صبحگاهی «طلوع» نیز مراسم تشییع را منعکس خواهد کرد. شبکه پنج سیما علاوه بر به تصویر کشیدن مراسم فردا به انعکاس مراسم وداع با پیکر مطهر حاج قاسم سلیمانی در مصلی امام خمینی (ره) تهران را از ساعت ۱۹:۴۵ تا ۲۱:۳۰ خواهد پرداخت.

پخش شبکه آموزش سیما و برنامه زنده «صبحی دیگر» به پوشش بخش هایی از مراسم تشییع پیکر سردار رشید اسلام، سپهبد قاسم سلیمانی می‌پردازد.

شبکه سلامت در برنامه «همین امروز، همین امشب» وداع مردم شهید پرور ایران را با سردار رشید اسلام به نمایش می‌گذارد.

شبکه افق سیما در قالب ویژه برنامه «انتقام سخت» فردا مراسم بدرقه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را به صورت زنده پخش می‌کند. شبکه افق مراسم تشییع در قم را نیز در دستور کار دارد.

شبکه‌های سیما همچنین مراسم تشییع پیکر سردار سرافراز قاسم سلیمانی را از ساعات اولیه صبح امروز در شهرهای اهواز و مشهد الرضا (ع) را به صورت زنده و مستقیم پوشش دادند.

کد خبر 4817578
عطیه موذن

ثبت نظر

ارسال