Fa En پنجشنبه 31 مرداد 1398 ساعت 19 و 52 دقیقه

معصومه لشکری از سمنان قهرمان مسابقات دارت قهرمانی کارگران کشور شد

معصومه لشکری از سمنان قهرمان مسابقات دارت قهرمانی کارگران کشور شد

شاهرود - رئیس اداره ورزش و جوانان شاهرود بابیان اینکه مسابقات دارت قهرمانی کارگران کشور با معرفی بهترین‌ها خاتمه یافت، گفت: معصومه لشکری از استان سمنان قهرمان این مسابقات شد.

یکشنبه 20 مرداد 1398 ساعت 7:2

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارگ خبر به نقل از مهر

مجید محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه مسابقات قهرمانی دارت بانوان کارگری کشور با معرفی بهترین‌ها در شاهرود به کار خود پایان داد، ابراز داشت: در این رقابت‌ها معصومه لشکری از تیم سمنان الف قهرمان مسابقات دارت قهرمانی کارگران کشور شد.

وی ضمن بیان اینکه خاک‌شور از خراسان رضوی در بخش انفرادی جایگاه دوم را به خود اختصاص داد، افزود: در نهایت گریوانی از خراسان شمالی توانست از حریف خود در خراسان رضوی عبور کرده و در سکوی سوم بایستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شاهرود بابیان اینکه در بخش تیمی خراسان رضوی در این رقابت‌ها اول شد، ابراز داشت: تیم سمنان الف نائب قهرمان این رقابت‌ها را به خود اختصاص داد و در نهایت خراسان شمالی در سکوی سوم جای گرفت.

وی بابیان اینکه در این رقابت‌ها ۶۰ خانم دارت‌انداز از ۱۵ استان حضور داشتند، افزود: تیم سمنان در این رقابت‌ها هشت بازیکن داشت و ۱۶ داور نیز قضاوت این دیدارها را عهده‌دار بودند که در نهایت در بخش مردان نیز این مسابقات فردا در شاهرود ادامه دارد.

کد خبر 4687590

ثبت نظر

ارسال