Fa En شنبه 5 بهمن 1398 ساعت 19 و 49 دقیقه

مساجد کرمان آماده برای اسکان میهمانان سردار شهید سلیمانی

مساجد کرمان آماده برای اسکان میهمانان سردار شهید سلیمانی

کرمان - مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: مساجد و تکیه‌های استان کرمان پذیرای زائران در روز تشییع پیکر مطهر شهید سلیمانی خواهند بود.

سه شنبه 24 دی 1398 ساعت 20:57

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارگ خبر به نقل از مهر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان کرمان، غلامحسین حقانی اظهار کرد: یکی از فعالیت‌هایی که مساجد کرمان به صورت خود جوش و باانگیزه شخصی و انقلابی انجام داده اند، اعلام آمادگی و تجهیز تمامی امکانات برای مراسم تشیع پیکر مطهر سردار شهید سلیمانی است.

وی افزود: یک سری برنامه ریزی‌هایی شده برای مساجدی که اعلام نیاز بود و احساس می‌کنند مساجد محله شان ظرفیتی دارد که پذیرش داشته باشند اعلام آمادگی کرده اند.

حقانی از آمادگی ۸۰ مسجد، حسینیه و تکیه در سطح استان کرمان خبر داد و تصریح کرد: در این ایام میزبان زائران هستیم که به استان کرمان سفر می کنند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمان اظهار داشت: در تمام ورودی‌های شهر، ترمینال و ایستگاه‌های شهر ایستگاه‌های ستاد اسکان‌ها مستقر می‌شوند و مهمان‌ها به آنجا مراجعه کنند.

حقانی بیان داشت: اگر مسجد و تکیه‌ای در شهر کرمان آمادگی این را دارد که میزبان این مهمانان باشد به سازمان تبلیغات مراجعه و اسم مسجد را ثبت کنند تا نیازهای لازم را تامین کنیم.

وی اظهار داشت: در مساجد علاوه بر میزبانی از زائران برنامه‌های فرهنگی و مذهبی و پر رونق ادامه دارد.

حقانی گفت: از یکشنبه شب مهمانان می‌آیند و حجم در روز دوشنبه و سه شنبه بعد از تشییع پیکر مطهر است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان افزود: یک پویش مردمی نیز اتفاق افتاده که اگر مساجد و حسینیه‌ها ظرفیت پذیرش را نداشته باشند در این پویش مردمی سامانه‌ای تشکیل شده و پیامک ۱۰۰۰۳۳۶۳ اعلام کرده اند که هر کس می‌تواند در منزلش از این زائران پذیرایی کند به این پیامک و ظرفیت منزل را به این پیامک اعلام کند.

کد خبر 4817617

ثبت نظر

ارسال