Fa En چهارشنبه 9 بهمن 1398 ساعت 17 و 24 دقیقه

درخواست کمیته المپیک از «تاماش آیان» برای حل مشکل رستمی و حسینی

درخواست کمیته المپیک از «تاماش آیان» برای حل مشکل رستمی و حسینی

کمیته ملی المپیک به منظور رفع مشکل کیانوش رستمی و سعید علی حسینی برای حضور در رقابت‌های گزینشی المپیک با فدراسیون بین‌المللی وزنه برداری مکاتبه کرد.

جمعه 19 مهر 1398 ساعت 3:32

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارگ خبر به نقل از مهر

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، بعد از نشست سه جانبه وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و فدراسیون وزنه برداری که روز گذشته در دفتر دکتر صالحی امیری برگزار شد،  مقرر  گردید  با توجه به اهمیت موضوع بنا به درخواست فدراسیون وزنه برداری کشورمان، نامه ای از سوی کمیته ملی المپیک خطاب به تاماش آیان رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری جهت مساعدت برای حضورِ کیانوش رستمی و سعید علی حسینی در مسابقات کسب سهمیه سوئیس آماده و ارسال شود.

بعد از درخواست شفاهی و مکتوب مسئولان فدراسیون وزنه برداری، این نامه صبح امروز و با امضای ریاست کمیته ملی المپیک خطاب به رئیس فدراسیون بین المللی وزنه برداری ارسال شد.

متن آن به شرح ذیل می باشد:

آقای دکتر تاماش آیان رئیس فدراسیون بین المللی وزنه برداری عضو افتخاری کمیته بین المللی المپیک
جناب آقای رئیس
به امید بهروزی شما به هنگام وصول این نامه

مایلم به اطلاعتان برسانم که آقای کیانوش رستمی و آقای سعید علی حسینی، اعضای برتر تیم ملی بزرگسالان وزنه برداری که شانس مدال آوری در بازی های توکیو 2020 را دارند، قصد دارند در 49 مین مسابقات بین المللی 210 CHALLENGE که قرار است از تاریخ 24 الی 27 اکتبر 2019 ( 2 الی 5 آبان 98) در تراملان، سوییس به عنوان رویداد گزینشی کسب سهمیه بازیهای المپیک توکیو 2020برگزار گردد، شرکت نمایند.

متاسفانه امروز مطلع شدیم که فدراسیون ملی مربوطه به دلیل برخی شرایط اجتناب ناپذیر، موفق به انجام ثبت نام قبل از مهلت مقرر نشده است. خواهشمند است لطف نموده و با استفاده از نفوذ خود و اعمال نظر مثبت دستور لازم صادر فرمایید تا کمیته برگزاری، ثبت نام ورزشکاران برتر ایرانی آقای رستمی و آقای حسینی را بپذیرند.
با تشکر فراوان از حمایت جنابعالی، از بابت درخواست فوق و اقدام با تاخیر، عذرخواهی می نماییم.
با احترام
سیدرضا صالحی امیری
 

کد خبر 4738715
زینب حاجی حسینی

ثبت نظر

ارسال