Fa En سه شنبه 30 مهر 1398 ساعت 14 و 30 دقیقه

برپایی نمایشگاه پاییزه در کرج/۷۰ غرفه فعال است

برپایی نمایشگاه پاییزه در کرج/۷۰ غرفه فعال است

کرج - رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز با اشاره به برپایی نمایشگاه پاییزه در کرج با ۷۰ غرفه، از فروش نوشت افزار ۱۵ درصد زیر قیمت بازار خبر داد.

سه شنبه 26 شهریور 1398 ساعت 15:21

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارگ خبر به نقل از مهر

بهروز حصاری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص فعالیت نمایشگاه فروش پاییزه ویژه بازگشایی مدارس که چند روزی است در کرج آغاز شده است، گفت: این نمایشگاه به استناد مصوبه ستاد تنظیم بازار استان البرز برگزار شده است.

وی با اشاره به اینکه پایه کار در این نمایشگاه بر مبنای فروش نوشت افزار، کیف و کفش و پوشاک مورد نیاز دانش آموزان مدارس است، افزود: از تولید کنندگان استان البرز به منظور شرکت در این نمایشگاه دعوت شده است همچنین برخی از واحدهای صنفی دارای پروانه نیز حضور دارند.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز گفت: قیمت اجناس ارائه شده در این نمایشگاه حداقل ۱۵ درصد زیر قیمت بازار است، در این میان برای برخی اقلام میزان تخفیف بیشتری در نظر گرفته شده است.

رضایت شهروندان از قیمت های نمایشگاه پاییزه

حصاری با این توضیح که استقبال شهروندان از نمایشگاه بهاره به دلیل تنوع اقلام و اجناس ارائه شده بیشتر از نمایشگاه فروش پائیزه است، عنوان کرد: در نمایشگاهی که اکنون ویژه بازگشایی مدارس در کرج دائر شده ۷۰ غرفه فعال حضور دارند.

وی با تاکید بر اینکه ورود تولید کنندگان به فروش ویژه در این بخش ها موجب حذف واسطه ها شده است، افزود: در این نمایشگاه در واقع محصولات و اجناس از تولید به مصرف در اختیار مراجعه کنندگان و بازدیدکنندگان قرار می گیرد و شاهد تخفیف های چشم گیری نیز هستیم.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز تاکید کرد: نمایشگاه فروش پائیزه ویژه بازگشایی مدارس از بیست و دوم تا بیست و نهم شهریورماه و از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در محل گلستان گلشهر دائر است و بر اساس نظرسنجی انجام شده، بازدیدکنندگان از قیمت های اجناس ارائه شده  در نمایشگاه راضی بوده اند.

فعالیت ۷۰۰ واحد صنفی عرضه نوشت افزار در کرج

حصاری با اشاره به اینکه تیم بازرسی از اداره کل تعزیرات حکومتی و اصناف نیز در نمایشگاه مستقر هستند، گفت: به طور مرتب نرخ های اجناس و کالاها توسط این بازرسان ‌کنترل می شود.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز در بخش دیگری با اشاره به طرح ویژه اصناف که برای رصد فروشگاه ها و واحدهای صنفی استان که فروش ویژه بازگشایی مدارس را دارند، گفت: این فروشگاه ها که اقلامی مانند نوشت افزار، کیف و کفش و یا پوشاک را ارائه می کنند به طور مرتب توسط بازرسان اتحادیه ها و یا نظارت اصناف رصد می شوند و این طرح تا پانزدهم مهرماه ادامه خواهد داشت.

حصاری با تاکید بر اینکه نزدیک به ۷۰۰ واحد صنفی در شهرستان کرج در زمینه عرضه لوازم التحریر فعالیت دارند، افزود: در بازرسی و نظارت بر کار تمامی این واحدها مواردی مانند کنترل قیمت ها را اعمال می کنیم تا اجحافی در حق مصرف کننده ها صورت نگیرد.

کد خبر 4720768

ثبت نظر

ارسال