Fa En دوشنبه 7 بهمن 1398 ساعت 6 و 6 دقیقه

اولیایی: استقلال سرمایه‌های زیادی برای مربیگری دارد

اولیایی: استقلال سرمایه‌های زیادی برای مربیگری دارد

مدیرعامل پیشین آبی پوشان گفت: انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال اتفاق خوبی است و خانواده استقلال از این سرمایه‌ها زیاد دارد.

سه شنبه 24 دی 1398 ساعت 11:5

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارگ خبر به نقل از مهر

سید کاظم اولیایی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال اظهار داشت: این انتخاب را به فال نیک می‌گیرم و مطمئنم خانواده استقلال از سرمایه گذاری روی مجیدی و امثال مجیدی‌ها ضرر نمی‌کند. 

وی افزود: یکی از ویژگی‌های باشگاه استقلال در کنار کارخانه بازیکن سازی‌اش در تیم‌های پایه، معرفی مربیان فراوان از خانواده این باشگاه به جامعه فوتبال است. نگاهی گذرا به نام مربیان شاغل در لیگ برتر و لیگ یک این ادعای مرا ثابت می‌کند. از قلعه نویی و منصوریان گرفته تا فکری، پاشازاده، سامره، دین‌محمدی، اکبرپورها، قربانی و خیلی از مربیان دیگر که همه از خانواده استقلال هستند.

مدیرعامل پیشین استقلال گفت: ما در گذشته هم به افرادی از خانواده خودمان برای اولین بار فرصت مربیگری دادیم که از این موضوع ضرر نکردیم. یادمان باشد صمد مرفاوی برای اولین بار در همین استقلال سرمربی شد. پرویز مظلومی هم همینطور و فرهاد مجیدی هم می‌تواند یکی از همین‌ها باشد.

اولیایی بیان داشت: وقتی بنده در دهه هفتاد مدیرعامل باشگاه برق تهران بودم برای اولین بار به امیر قلعه نویی حکم سرمربیگری دادم و اعتماد من به قلعه نویی باعث شد او تبدیل به پر افتخار ترین مربی لیگ برتر شود. یا علیرضا منصوریان هم برای اولین بار توسط بنده به عنوان سرمربی مشغول به کار شد که این نشان از نگرش بنده به اعتماد به مربیان جوان دارد.

کارشناس فوتبال تصریح کرد: به جز امثال مظلومی، مرفاوی، قلعه نویی، منصوریان، دین محمدی، سامره، قربانی، فکری، مجیدی و خیلی‌های دیگر که از خانواده استقلال به جرگه مربیان پیوسته‌اند، از بازیکنان پیشین این باشگاه خیلی‌های دیگر هستند که این پتانسیل را دارند و ارزش سرمایه گذاری برای مربیگری را دارند. 

وی تصریح کرد: امیدوارم همانطور که در گذشته به مرفاوی‌ها، مظلومی‌ها، رضا حسن زاده، سامره‌ها، قلعه نویی‌ها، منصوریان‌ها، فکری‌ها و... اعتماد شد تا فوتبال امروز ما دارای مربیان جوان و خوبی باشد، مدیرانی باشند که باز هم به این سرمایه‌های جوان اعتماد کنند. نفراتی مثل سیاوش اکبرپور، حنیف عمران زاده، خسرو حیدری، میلاد میداودی، امیر حسین صادقی، آرش برهانی و خیلی‌های دیگر که سرمایه‌های مربیگری در سال‌های آینده باشند. 

مدیرعامل پیشین باشگاه گفت: بهتر است فرهاد مجیدی خودش از باشگاه بخواهد کمیته ای فنی به همراه یک مدیر فنی انتخاب و معرفی شوند تا پشتوانه خوبی برای هدایت تیم استقلال داشته باشد و مسیر موفقیت او هموارتر شود. 

کد خبر 4817166

ثبت نظر

ارسال