Fa En پنجشنبه 1 اسفند 1398 ساعت 13 و 56 دقیقه

اتاق های تندرستی خوابگاهی و دانشگاهی سال آینده توسعه می یابد

اتاق های تندرستی خوابگاهی و دانشگاهی سال آینده توسعه می یابد

مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان مهمترین برنامه سال آینده را توسعه اتاق های تندرستی در دانشگاه ها عنوان کرد و گفت: در حال حاضر ۱۰۷ اتاق تندرستی در دانشگاه ها و خوابگاه ها وجود دارد.

جمعه 25 بهمن 1398 ساعت 9:58

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارگ خبر به نقل از مهر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان امور دانشجویان، به منظور توسعه همکاری ها و اشاعه هر چه بیشتر رشته ورزشی بدنسازی و پرورش اندام در دانشگاه های کشور، مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان و پورعلیفرد رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

محمد حسین علیزاده با اشاره به وضعیت و جایگاه رشته ورزشی بدنسازی و پرورش اندام در دانشگاه های کشور، استقبال و پیشرفت این رشته در بین دانشجویان دانشگاه ها را بسیار چشمگیر و سریع دانسته و بر لزوم تلاش و همکاری همه جانبه برای توسعه علمی و فنی این رشته تاکید کرد.

وی وجود زیرساخت ها و ظرفیت های تخصصی موجود برای این رشته در دانشگاه ها را فرصت بسیار مناسبی برای توسعه علمی و همگانی رشته بدنسازی و پرورش اندام دانست.

 مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم با بیان اینکه در حال حاضر ۱۰۷ اتاق تندرستی در دانشگاه ها و در خوابگاه های دانشجویی وجود دارد و توسعه این فضاها در سال آینده از برنامه های این اداره کل است، بر لزوم برنامه ریزی دقیق و همچنین آموزش افراد بر اساس دانش روز تاکید کرد.

کد خبر 4851638
زهرا سیفی

ثبت نظر

ارسال