Fa En جمعه 29 شهریور 1398 ساعت 7 و 41 دقیقه

آموزش و پرورش برنامه محور است

آموزش و پرورش برنامه محور است

همدان- مدیر کل آموزش و پرورش همدان گفت: سند تحویل بنیادین آموزش و پرورش را برنامه محور کرده است و با تغییر وزیران هم مسیر روشن آموزش و پرورش تغییر نخواهد کرد.

یکشنبه 20 مرداد 1398 ساعت 7:53

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارگ خبر به نقل از قدس آنلاین

 به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، محمد پورداود ظهر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار در مدرسه قدیمی ابن‌سینای همدان(ریحانه النبی) همدان افزود: سند تحویل بنیادین آموزش و پرورش شان و جایگاه ویژه‌ای برای آموزگاران که در خط مقدم تعلیم و تربیت قرار دارند قایل شده است و این نیروهای انسان ساز از سایر کادر اداری و آموزشی ویژه دیده شدند.

وی اظهار کرد: آموزگاران و فرهنگیان در خط اصلی و مقدم روشنگری جامعه به مانند خبرنگاران فعالیت دارند و نقش بارز آنان در هدایت جامعه به طور خاص مشخص است.

 پورداود گفت: خبرنگار و فعالیت رسانه‌ای دروازه ورود به  دنیای روشنگری و هدایت جامعه است و این قلم توانای خبرنگار است که مسیر روشن هدایت در جامعه ترسیم می‌کند

مدیرکل آموزش و پرورش  همدان با یادآوری این گفته وزیر آموزش و پرورش که خبرنگاران به واقع نورافکن‌هایی هستند که موجب روشنی جامعه و افکارآنان می‌شوند، افزود: ویژگی خاص رسانه‌ها هنجار سازی، نمادسازی، جامعه سازی و انسجام فرهنگی است.

ثبت نظر

ارسال