Fa En یکشنبه 24 آذر 1398 ساعت 11 و 40 دقیقه

«عصری دیگر» به شبکه آموزش می‌آید/ طراحی مسابقات مهارتی

«عصری دیگر» به شبکه آموزش می‌آید/ طراحی مسابقات مهارتی

مدیر گروه مهارت‌های تخصصی و عمومی شبکه آموزش از طراحی و تولید برنامه‌ای جدید با نام «عصری دیگر» در این شبکه خبر داد.

یکشنبه 20 مرداد 1398 ساعت 9:5

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارگ خبر به نقل از مهر

مهدی خلجی مدیر گروه مهارت های تخصصی و عمومی شبکه آموزش درباره رویکرد این شبکه که از ابتدای تابستان به سمت مهارت آموزی رفته است به خبرنگار مهر بیان کرد: بسیاری از برنامه های ما طی این تمرکز روی مهارت تغییر رویکرد داده اند و به طور مثال برنامه «صبحی دیگر» با اجرای نیما کرمی روی حوزه مهارتی تمرکز کرده است.

وی ادامه داد: در راستای این رویکرد، مسابقات کازان را پوشش خواهیم داد و مسابقات دیگری را هم طراحی کرده ایم که روی آنتن خواهد رفت.

خلجی درباره برنامه سازی در حوزه مهارت عنوان کرد: تمرکز ما در برنامه سازی روی تولید آثار مهارت محور قرار گرفته است و حوزه ای که تاکنون به آن فکر نکرده بودیم خانواده است. جدیدا به این حوزه هم ورود کرده ایم و برنامه «عصری دیگر» با این محوریت طراحی شده است. 

مدیر گروه مهارت های تخصصی و عمومی شبکه آموزش درباره جزییات «عصری دیگر» توضیح داد: «عصری دیگر» خانه ای مهارتی را هدف خود قرار داده است و امیدواریم دغدغه های خانواده ها را با این مهارت آموزی ها برطرف کنیم. تهیه کننده این برنامه مریم فیروزی است که خودش برنامه ساز است و جزئیات بعدی به تدریج اعلام خواهد شد.

وی در پایان گفت: ما نمی توانیم آزمون و خطا کنیم بنابراین به کسانیکه در این زمینه تجربه ندارند کار را نسپرده ایم و سراغ کسانی می رویم که پیش از این در برنامه سازی توفیقاتی را کسب کرده اند.

کد خبر 4686114
عطیه موذن

ثبت نظر

ارسال