Fa En یکشنبه 24 آذر 1398 ساعت 12 و 0 دقیقه

نتایج لیگ دسته ۲ فوتبال کشور غیر قابل پیش‌بینی است

نتایج لیگ دسته ۲ فوتبال کشور غیر قابل پیش‌بینی است

همدان-سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان بابیان اینکه طی هفته گذشته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم، گفت: نتایج لیگ دسته ۲ فوتبال کشور غیر قابل پیش‌بینی است.

دوشنبه 13 آبان 1398 ساعت 19:59

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارگ خبر به نقل از مهر

هادی گل‌محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به شرایط تیم فوتبال شهرداری همدان اظهار داشت: بعد از پیروزی لحظه پایانی هفته گذشته برابر شهرداری فومن در همدان تمرینات پرنشاطی را در طول هفته انجام دادیم.

وی افزود: هرچند کمی شرایط آب و هوایی و بارندگی های اخیر همدان تیم را اذیت کرد ولی در مجموع بازیکنان از شرایط آمادگی جسمی و روانی خوبی برخوردار هستند.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به دیدار این هفته تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: دیدار سختی برابر تیم امید گناوه پیش رو داریم چراکه این تیم از یک مربی کارکشته سود می‌برد و فوتبال زیبایی را ارائه می‌دهند.

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: روی نقاط ضعف و قوت این تیم در طول هفته کار کرده‌ایم و برای نتیجه قطعاً وارد میدان خواهیم شد.

وی با اشاره به محرومان و مصدومان تیم شهرداری همدان بیان کرد: خوشبختانه محروم نداریم اما همچنان کاظم صالحی و هادی بلوری مصدوم هستند و این هفته مهدی خلج نیز به لیست مصدومان ما اضافه شد.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان عنوان کرد: تمام بازیکنان در یک سطح هستند و دغدغه بازیکن جایگزین را نداریم و هر کس درون میدان مسابقه باشد بهترین بازی را ارائه خواهد داد.

وی با بیان اینکه نتایج در لیگ دسته دوم فوتبال ایران غیر قابل پیش‌بینی است، گفت: هر هفته نتایجی رقم می خورد که نشان می‌دهد هیچ تیمی را نباید دست کم گرفت و روز گذشته نیز نتایج عجیبی رقم خورد که نشان داد هیچ حریفی آسان نخواهد بود.

گل‌محمدی افزود: سطح این لیگ نسبت به گذشته رشد چشمگیری داشته و بازی حکم یک فینال را خواهد داشت.

گفتنی است؛ تیم فوتبال شهرداری همدان امروز دوشنبه ۱۳ آبان ماه از ساعت ۱۵ در ورزشگاه سراجی گناوه به مصاف تیم امید این شهر خواهد رفت.

کد خبر 4763122

ثبت نظر

ارسال