Fa En سه شنبه 29 بهمن 1398 ساعت 17 و 7 دقیقه

کمیسیون پزشکی بنیاد شهید صبورانه به مشکلات جانبازان رسیدگی می‌کند

کمیسیون پزشکی بنیاد شهید صبورانه به مشکلات جانبازان رسیدگی می‌کند

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: پزشکان و نیروهای کمیسیون پزشکی بنیاد علی‌رغم تمام مشکلات و سختی‌ها، کارها و وظایف خود را به‌درستی و صبورانه انجام می‌دهند.

سه شنبه 24 دی 1398 ساعت 20:15

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارگ خبر به نقل از قدس آنلاین

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی روز یکشنبه 15 دی‌ماه در دیدار با پزشکان، متخصصان و کارکنان اداره کل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران با تسلیت شهادت سردار قاسم سلیمانی، گفت: شهادت ایشان که اسطوره مقاومت بودند ضایعه بسیار بزرگی است، اما همان‌طور که شهادت شهید بهشتی باعث از بین رفتن انحرافات و ایجاد انسجام شد، شهادت سردار سلیمانی نیز باعث تقویت راه مقاومت می‌شود.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر اهمیت جایگاه کمیسیون پزشکی در بنیاد، گفت: وظیفه سنگینی بر دوش متخصصان و نیروهای کمیسیون پزشکی بنیاد قرار دارد و این عزیزان با چالش‌ها و مشکلات زیادی روبرو هستند.

معاون رییس جمهور با تقدیر از زحمات پزشکان و نیروهای اداره کل کمیسیون پزشکی بنیاد افزود: خوشبختانه شما عزیزان علی‌رغم تمام مشکلات و سختی‌ها، کارها و وظایف خود را به‌درستی و صبورانه انجام می‌دهید.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به مشکلات موجود در مسیر کارهای کمیسیون پزشکی بنیاد گفت: از پزشکان و نیروهای این مجموعه می‌خواهیم تا پیشنهادات و نظرات خود را در حوزه ساختار و جایگاه کمیسیون ارائه کنند تا مورد بررسی قرار گیرد و شرایط به‌گونه‌ای پیش برود تا به بهتر شدن فعالیت‌های کمیسیون منجر شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی خطاب به پزشکان و نیروهای کمیسیون پزشکی بنیاد گفت: تشخیص جانبازی بر عهده شماست و این کار باید به‌گونه‌ای انجام شود تا هیچ‌کس از حق خود محروم نشود. در بین جانبازان گروه‌های آسیب‌پذیری همچون جانبازان عزیز اعصاب و روان و جانبازان شیمیایی نیز هستند که نیاز به توجه و همراهی بیشتری دارند. شما عزیزان باید در هر شرایطی به حرف‌ها و درد و دل‌های جانبازان گوش دهید و با گفت‌وگو، آنان را قانع کنید.

گفتنی است در این جلسه عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران، حمیدرضا حبیب‌اللهی مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد و جمعی از پزشکان حاضر به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود در خصوص فعالیت‌های کمیسیون پرداختند.
انتهای پیام/

ثبت نظر

ارسال