Fa En یکشنبه 24 آذر 1398 ساعت 10 و 41 دقیقه

امضای قرارداد بزرگ‌ترین صندوق سرمایه‌گذاری بازی‌های رایانه‌ای

امضای قرارداد بزرگ‌ترین صندوق سرمایه‌گذاری بازی‌های رایانه‌ای

گروه بنگاه‌ها- مهتاب رحمتعلی : قرارداد ایجاد بزرگ‌ترین صندوق سرمایه‌گذاری کشور در حوزه بازی‌های رایانه‌ای امضا شد. به گزارش «دنیای‌اقتصاد»، این قرارداد مابین شرکت‌های مبین وان کیش، پیشگامان سرمایه پاسارگاد(شناسا) و مشاوره سرمایه‌گذاری دیدگاه‌های نوین در محل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای منعقد شد. این صندوق با حجم ۳۰ میلیارد تومان و عمر ۷ سال تاسیس شده و پذیره‌نویسی اولیه آن تا یک‌ماه آینده در فرابورس صورت می‌گیرد.

دوشنبه 27 آبان 1398 ساعت 5:38

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارگ خبر به نقل از دنیای اقتصاد

امضای <a href='http://www.rojand.com/news/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7'> قرارداد بزرگ </a>‌ترین صندوق سرمایه‌گذاری بازی‌های رایانه‌ای

مدیرعامل شرکت مبین‌وان کیش در این مراسم با اشاره به اینکه ایده این صندوق از دو سال پیش مطرح شده بود، گفت: در دو سال گذشته مذاکرات زیادی انجام دادیم تا بتوانیم بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری را پیدا کنیم و با یک سرمایه‌گذار حرفه‌ای  همراه شویم. امامی افزود: صنعت سرویس‌های دیجیتال در کشور با رشد زیادی رو به جلوست و قابلیت رشد فراوانی دارد. وی با اشاره به اینکه هر دو صنعت IT و صنعت تفریح سهم بزرگی از تولید ناخالص داخلی کشورها را دارند سهم این دو صنعت در دنیا را حدود ۱۵ درصد دانست و افزود: این درحالی است که در ایران صنعت IT حدود ۲ درصد و صنعت تفریح کمتر از ۲/ ۰ درصد سهم دارند. وی تصریح کرد: درحال‌حاضر به سمت توسعه تولید این دو محصول در‌حال حرکت هستیم. امامی با اشاره به تحریم‌های کشور ادامه داد: این صنعت شامل تحریم نمی‌شود و ما به راحتی می‌توانیم در بازارهای بین ‌الملل به‌ویژه در منطقه وارد شویم. وی با اشاره به اینکه صندوق تا یک ماه آینده در فرابورس پذیره‌نویسی می‌شود، گفت: شرکت‌های عرضه شده در قالب بورس و فرابورس در این حوزه بسیار محدود هستند، بنابراین اقبال عمومی به‌دلیل نگاه امیدوارانه سهامداران بالاست. وی با اشاره به اینکه  مبین‌وان به‌دلیل حضور در فرابورس هم شناخته شده است، گفت: این شرکت تسهیلگر صادرات صنایع دیجیتال است و استارت‌آپ‌ها می‌توانند از فرصت ایجاد شده برخوردار شوند. در ادامه این مراسم صادق پژمان، مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای گفت: صنعت بازی‌های ویدئویی درحال توسعه است و در حوزه تولید بازی‌های بومی طی سال گذشته رشد چشمگیری داشته‌ایم.

 

ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

ثبت نظر

ارسال