Fa En پنجشنبه 31 مرداد 1398 ساعت 21 و 0 دقیقه

پست بانک ایران بیش از ۱۵ هزار طرح روستایی را تامین مالی کرده است

پست بانک ایران بیش از ۱۵ هزار طرح روستایی را تامین مالی کرده است

دکترشیری گفت:این بانک باپرداخت ۱۲ هزار و ۴۰۰ میلیاردریال تسهیلات درقالب قانون حمایت ازتوسعه وایجاد اشتغال درمناطق روستایی و عشایری توانسته تامین مالی بیش از ۱۵هزارطرح اشتغالزایی رابخوبی انجام دهد.

یکشنبه 20 مرداد 1398 ساعت 7:55

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارگ خبر به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران

به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: شیری سهم این بانک از اعتبارات قانون حمایت از اشتغال پایدار را بیش از ۲۰ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: از مجموع طرح های معرفی شده به پست بانک بیش از ۱۶ هزار طرح مصوب شده، و تسهیلات مربوط به ۱۵ هزار و ۱۸۲ طرح نیز پرداخت شده است.

وی گفت: تسریع در پرداخت سهم پست بانک ایران از اعتبارات اشتغالزا در دستور کار تمام واحدهای ستادی و شعب بانک قرار گرفته و پیش بینی می شود با پرداخت کامل تسهیلات به طرح های معرفی شده بیش از ۹۸ هزار شغل جدید ایجاد شود.

شیری خاطر نشان ساخت: پست بانک ایران علاوه بر پرداخت تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی و منابع داخلی بانک، به عنوان بانک توسعه ای و تخصصی حوزه فناوری اطلاعات، به تامین مالی فعالیت های این حوزه نیز توجه ویژه داشته و ضمن استمرار این حمایت ها تا کنون مبلغ ۷۵۴میلیاردریال تسهیلات به طرح های IT و ICT در مناطق روستایی پرداخت نموده است.

ثبت نظر

ارسال